KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Stålgravyrer 12343070
nr 1234 3070
Stålgravyrer
3 st, Napoleons fälttåg, 1800-tal. Ramade som dörröverstycken. Motivet: 15x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:11:49
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr